przejdź do Sochaczew.pl
125023 odwiedzin

Zapytania ofertowe

A A A

Sochaczew, 18.03.2014r.

INFORMACJA O WYNIKU


Dotyczy postępowania: Diagnoza potrzeb zawodowych, edukacyjnych i społecznych uczestników projektu "Kompleksowe formy reintegracji społeczno-zawodowej w środowisku lokalnym".

informacja o wyniku diagnoza potrzeb.pdfSochaczew, 04.03.2014r.

OGŁOSZENIE

 

Na realizację zamówienia publicznego o wartości poniżej 14000,00 EURO netto: Diagnoza potrzeb zawodowych, edukacyjnych i społecznych uczestników projektu "Kompleksowe formy reintegracji społeczno-zawodowej w środowisku lokalnym".

 

Ogłoszenie

 

Do Pobrania:

Zał. 2 - formularz

Zał. 3 - wykaz


 

Sochaczew, 25.02.2014r.

INFORMACJA O WYNIKU


Dotyczy postępowania o wartości poniżej 14000 euro: Dostarczenie i montaż szaf biurowych, biurek składanych montowanych do ściany oraz krzeseł biurowych do Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Sochaczewie Al.600-lecia 90 na potrzeby realizacji projektu "Kompleksowe formy reintegracji społeczno-zawodowej w środowisku lokalnym", przeprowadzenie Pilotażu Systemy Certyfikacji Klubów Integracji Społecznej.

Informacja o wyniku dostarczenie i montaż.pdf

 

UNIEWAŻNIENIE


Zapytania ofertowego na dostarczenie gabloty ogłoszeniowej zamykanej z przesuwanymi drzwiami do Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Sochaczewie Al.600-lecia 90, 96-500 Sochaczew na potrzeby realizacji projektu "Kompleksowe formy reintegracji społeczno-zawodowej w środowisku lokalnym", przeprowadzenie Pilotażu Systemy Certyfikacji Klubów Intergracji Społecznej.

Unieważnienie.pdf

Sochaczew, 17.02.2014r.

Zaproszenie do złożenia oferty

 


Na wykonanie dostawy o wartości szacunkowej poniżej 14000 euro: Dostarczenie i montaż szaf biurowych, biurek składanych montowanych do ściany oraz krzeseł biurowych do Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Sochaczewie Al.600-lecia 90 na potrzeby realizacji projektu "Kompleksowe formy reintegracji społeczno-zawodowej w środowisku lokalnym", przeprowadzenie Pilotażu Systemy Certyfikacji Klubów Integracji Społecznej.

Zaproszenie do złożenia oferty dostawa mebli biurowych.pdf

zał nr 1 - FORMULARZ OFERTY.doc

 

 

Zaproszenie do złożenia oferty


Na wykonanie dostawy o wartości szacunkowej poniżej 14000 euro: Dostarczenie gabloty ogłoszeniowej zamykanej z przesuwanymi drzwiami do Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Sochaczewie Al.600-lecia 90 na potrzeby realizacji projektu "Kompleksowe formy reintegracji społeczno-zawodowej w środowisku lokalnym", przeprowadzenie Pilotażu Systemy Certyfikacji Klubów Integracji Społecznej.

Zaproszenie do złożenia oferty dostawa gablota.pdf

zał nr 1 - FORMULARZ OFERTY.doc 

 


 

Sochaczew, 05.02.2014r.

Informacja o wyniku


Dotyczy postępowania w wartości poniżej 14000 euro, pn.: Dostarczenie artykułów biurowych do Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Sochaczewie Al.600-lecia 90 na potrzeby realizacji projektu "Kompleksowe formy reintegracji społeczno-zawodowej w środowisku lokalnym", przeprowadzenie Pilotażu Systemy Certyfikacji Klubów Integracji Społecznej.

Informacja o wynikuKIS.pdf

 

 

 

Sochaczew, 22.01.2014r.

 

Zaproszenie do złożenia oferty


Na wykonanie dostawy o wartości szacunkowej poniżej 14000 euro: Dostarczenie artykułów biurowych do Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Sochaczewie Al.600-lecia 90 na potrzeby realizacji projektu "Kompleksowe formy reintegracji społeczno-zawodowej w środowisku lokalnym", przeprowadzenie Pilotażu Systemy Certyfikacji Klubów Integracji Społecznej.

Zapytanie ofertoweKIS.pdf

zał nr 1 - FORMULARZ OFERTY.doc

kontakt
imię i nazwisko
adres e-mail
wiadomość