przejdź do Sochaczew.pl
120730 odwiedzin
"Ferie zimowe z wolontariuszami dla dzieci"!!!

Na pierwszych zajęciach w poniedziałek odwiedziła nas przedstawicielka KPP Sochaczew - Agnieszka Dzik by porozmawiać na temat bezpieczeństwa podczas ferii zimowych. Dziękujemy za przybliżenie tego ważnego tematu. Następnie wspólnie utworzyliśmy regulamin zajęć, a na koniec był czas na gry planszowe oraz piłkarzyki.


W środę i w czwartek dzięki uprzejmości Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji skorzystaliśmy z oferty sportowej instytucji.

W środę gościliśmy na Hali Sportowej przy ul. Kusocińskiego, gdzie odbyły się konkurencje drużynowe, mecz piłki nożnej oraz zabawy integracyjne.

W czwartek byliśmy na Miejskim Lodowisku, gdzie wspólnie uczyliśmy i doskonaliliśmy jazdę na łyżwach.

W piątek byliśmy na wyjeździe w Warszawie. Na początku obejrzeliśmy film pt "Paddington 2" w Kinotece Multiplex mieszczącej się w Pałacu Kultury i Nauki. Postawia Misia pokazuje najmłodszym jakie wartości są w życiu ważne i jakimi każdy z nas powinien się kierować.Następnie udaliśmy się na ciepły posiłek do Restauracji McDonald's w Centrum Handlowym Złote Tarasy. Ostatnim punktem wyjazdu było zwiedzanie przepięknego Pałacu na Wodzie w Łazienkach Królewskich. Cała grupa zapoznała się z elementami historii naszego Państwa oraz z zabytkową architekturą.

Bardzo dziękujemy Panu Sebastianowi Mijasowi - właścicielowi firmy "F.U.H. Mijas Elektroinstalacje" za sfinansowanie autokaru na wyjazd dla całej grupy.

Jesteśmy wdzięczni Restauracji McDonald's za możliwość skorzystania z darmowego posiłku.

 

Podczas każdych zajęć jest przewidziany ciepły posiłek, za którego przygotowanie dziękujemy Dziennemu Domowi Pomocy Społecznej.

Jesteśmy wdzięczni za możliwość bezpłatnego i bezpiecznego przejazdu na terenie miasta Zakładowi Komunikacji Miejskiej.

A A A
22.01.2018
godz.13:58
 
kontakt
imię i nazwisko
adres e-mail
wiadomość